سرورهای بازی Tom Clancy’s The Division امروز چند ساعتی برای تعمیرات قطع شدند و بازیکنان متوجه حل دو مشکل عمده شدند. همچنین یوبی سافت در گزارش تعمیراتش اذعان کرد دو مشکل double revive و talent-stacking از این پس در بازی وجود نخواهند داشت.

مدت زمان کمی بعد از انتشار The Division بازیکنان از مشکل double revive به نفع خودشان استفاده می کردند. ویدئوی زیر نحوه ی چگونگی کارکرد مشکل را نشان می دهد.

مشکل دیگر نیز به تازگی در بخش third-person multiplayer کشف شده بود. همانطور که در ویدئو زیر می بینید بازیکنان با تعویض مکرر اسلحه ها damage اضافه ی بسیار زیادی دریافت می کنند.

یوبی سافت از مشکل اخیر به عنوان دلیل عمده ی بی ثباتی سرورهایش یاد کرده بود. گرچه این دو کدهای تقلبی بودند که بازیکنان از آن استفاده می کردند و مطمئا روی صحبت شرکت با تمام بازیکنان نیست. شایعه ای از باگ جدید خبر از توانایی Loot Boss بدون نیاز به کشتن آن را دارد.

یوبی سافت گفته است با بازیکنانی که از این گونه کدهای تقلب استفاده می کنند بشدت برخورد خواهد کرد و آن هارا مجازات خواهد کرد گرچه هنوز جزئیات و شدت تنبهات خود را اظهار نکرده است. به منظور کسب رضایت بازیکنان و جبران تعمیرات سرور که بر کیفیت بازی ها تاثیر گذاشته؛ یوبی سافت این هفته 150 Phoenix Credits به حساب تمام کاربران واریز خواهد کرد.

منبع +