با توجه به اینکه این بازی از ابتدا بر اساس هدست های واقعیت مجازی ساخته نشده است، سازنده بازی Project Cars استدیو Slightly Mad می‌داند که بازی او یک بازی مسابقه‌ای آخرین کیفیت یا AAA تمام عیار نیست پس تصمیم گرفتند که برای کم کردن این نقصان پشتیبانی HTC Vive را به این بازی اضافه کنند.

نه تنها که این بروزرسانی برای هدست های واقعیت مجازی، امکان بازی را فراهم کرده است بلکه خود بازی نیز توسط بعضی از سازگاری هایی بر پایه هدست های واقعیت مجازی بر خوردار شده است.

برای تازه کاران، نوعی آزادی دست‌ها برای واسط کاربران وجود دارد که به شما اجازه ژست‌های خاص یا انجام بعضی از کارها را می دهد. ویژگی عکس گرفتن حالا بهتر از هر موقعی شده و به شما اجازه گرفتن عکس از تصاویر در حال حرکت را می دهد.

بعضی از تاثیرات گرافیکی همچون عمق تصویر و امواج پگاه‌رو نیز پشتیبانی می‌شوند و رندر بسیار بهتری برای درختان، باران و آب های گل آلود در این هدست ها وجود دارد.

استدیو Slightly Mad در اکانت ردیت‌اش نوشت:

ما همچنین خواسته‌ی رایج الحاق موس، توانایی خیره شدن تحت نظر و توانایی جابجایی یکپارچه بین کنترلر و گیم‌پد را به این بروزرسانی اضافه کردیم.

چیزهایی زیادی برای اضافه شدن وجود دارند که صاحبان HTC Vive می‌توانند محتوای واقعیت مجازی بسیاری را تجربه کنند و لذت ببرند.

منبع +