اینستاگرام وی پلی سایت بازی
blank

نیاز اجباری به دانلود از استیم برای اجرای بازی Fallout 4

اگر معرفی بازی Fallout 4 را در وب سایت مطالعه کرده باشید مطمئنا با ویژگی ها و داستان این بازی آشنا شده اید. این بازی قرار است که در تاریخ 10 نوامبر 2015 به بازار بازی های منتشر شده در سال 2015 بپیوندد. در آخرین اخبار منتشر شده از بازی Fallout 4 …

blank

معرفی بازی Rise of the Tomb Raider

بازی Rise of the Tomb Raider یک بازی سبک اکشن ، ماجراجویی سوم شخص است که توسط شرکت Crystal Dynamics توسعه و ایجاد شده است و منتشر کننده این بازی هم Microsoft Studios و Square Enix هستند.
بازی Rise of the Tomb Raider دنباله بازی قبلی است که در سال 2013 منتشر شد. بر طبق برنامه ریزی های انجام شده این بازی قرار است در تاریخ …

blank

جزئیاتی از آخرین آپدیت های بازی Mortal Kombat X

شرکت Warner Bros به تازگی جزئیاتی از جدید ترین آپدیت بازی Mortal Kombat X منتشر کرده است.این آپدیت جدید هم اکنون برای پلتفرم های PS4 در دسترس علاقه مندان قرار دارد و سازندگان اعلام کردند که به زودی برای دو پلتفرم Xbox One و PC نیز در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت.
این بروزرسان تغییرات بسیاری را در بازی Mortal Kombat X به وجود می آورد که مهم ترین آن ها رفع مشکلات و باگ های درون بازی, تغییر در کاراکتر های آن و بهبود بخش های مختلفی از بازی می باشند.

preloader