اینستاگرام وی پلی سایت بازی

For Honor


For Honor

For Honor

معرفی بازی For Honor

سبک بازی

اکشن , مبارزه ای , هک

قابلیت اجرا بر روی

  • PlayStation 4
  • Xbox One
  • PC

تاریخ انتشار بازی

توسعه دهندگان بازی

ubisoft montreal

منتشر کنندگان بازی

ubisoft

موتور بازی سازی

anvilnext

سن مجاز

18+

مدهای بازی

single-player, multiplayer

معرفی بازی For Honor

For Honor  یک بازی اکشن مبارزه ای است که برای ویندوز، پلی استیشن4 و اکس باکس وان توسط شرکت Ubisoft تولید و عرضه شده است.بازی این اجازه را به بازیکنان می دهد که بتوانند سربازان تاریخی که شامل شوالیه ها، سامورایی ها و وایکینگ ها می شوند را در یک محیط قرون وسطایی فانتزی، از دیدگاه سوم شخص کنترل کنند.

بازی در نمایشگاه سرگرمی های الکترونیک سال 2015 معرفی شد که در درجه اول در استودیو Ubisoft  در مونترال تولید شد و در فوریه سال 2017 به صورت جهانی عرضه شد. به طور کلی از بازی استقبال شد و اکثر انتقادات مربوط به بخش بازی سازی چند نفره بود.

گیم پلی بازی فور هانر

For Honor  یک بازی اکشن مبارزه ای است که در یک محیط قرون وسطایی رخ می دهد. بازیکنان می توانند به عنوان شخصیت های سه جناح مختلف یعنی لژیون ها، انتخاب شدگان، و زادگان جنگ به بازی ادامه دهند. سه جناح نشان دهنده شوالیه ها، سامورایی ها و وایکینگ ها هستند. هر جناح دارای چهار دسته متفاوت است. دسته اول “پیشتازان” هستند که بسیار متعادل و دارای حمله و دفاع عالی هستند. دسته ی “قاتلان” در مبارزه تن به تن با دشمن سریع و کار آمد است، اما این دسته به نیرو های دشمن آسیب بسیار کمتری می رساند. “پیاده نظام سنگین” در مقابل آسیب دشمن دارای مقاومت بالایی بوده و برای تصرف منطقه های مورد نظر مناسب اند ولی حملات آن ها کند و آهسته است. دسته ی آخر “دو رگه ها” نام دارند که ترکیبی از این سه گروه اند و قادر اند از مهارت های غیر معمول استفاده کنند.

همه قهرمانان منحصر به فرد هستند و اسلحه ها،مهارت ها و سبک مبارزه مخصوص خود را دارند. 12 دسته در زمان راه اندازی وجود داشتند و شرکت  Ubisoft قول داده است که در مرحله ی قابل دانلود بودن بازی شخصیت های بیشتری به بازی اضافه کند. بازیکنان در مقابل دشمنان با سلاح های سرد مختص به دسته خود مبارزه می کنند. زمانی که بازیکنان حرکت های خاصی مثل کشتن چندین دشمن پشت سر هم انجام می دهند “شاهکار” به دست می آورند که جزو مزایای اضافی است. این مزایا به بازیکن این اجازه را می دهند تا امتیاز و قدرت اضافه به دست بیاورند، درخواست باران تیر و یا حمله با منجنیق دهند و یا جراحات خود را التیام بخشند. در بیشتر ماموریت ها بازیکنان با تعداد زیادی سرباز با هوش مصنوعی همراه اند. آنها به طرز قابل توجهی از شخصیت بازیکن ضعیف تر هستند و تهدید زیادی به شمار نمی آیند.

بخش چند نفره بازی فور هانر

حالت چند نفره هم مانند بخش یک نفره ی بازی ویژگی های مزایا، سرباز های هوش مصنوعی و سیستم هنر نبرد را داراست. از آنجایی که حالت رقابت چند نفره ساختاری شبیه به بازی های تیراندازی دارد مدیر خلاق بازی For Honor آن را یک بازی “تیراندازی با شمشیر” نامید. همچنین ویژگی آسیب رساندن به هم تیمی ها در این بازی وجود دارد. بازیکنان اگر به صورت عمدی یا اتفاقی با شمشیر های خود به هم تیمی ها ضربه وارد کنند می توانند به آن ها آسیب برسانند. قسمت چند نفره همچنین به بازیکنان اجازه شخصی سازی کردن کاراکترها را می دهد. به عنوان مثال زره ای که توسط کاراکتر ها پوشیده می شود قابلیت تغییر و اصلاح شدن دارد. در بازی پنج حالت وجود دارد:

دومینیون: دومینیون یک حالت چند نفره است که در آن چهار بازیکن از هر تیم می بایست مناطق مختلفی در میدان جنگ را تصرف کرده و از آن دفاع کنند. امتیاز ها از طریق تصرف مناطق جنگی به دست می آید. تیمی که به اندازه ی کافی امتیاز به دست می آورد با نابود کردن بازیکنان تیم مقابل برنده ی بازی خواهد شد.

براول: در این حالت چند نفره هر تیم متشکل از دو بازیکن است که هر یک برای پیروز شدن باید به کلی تمام بازیکنان تیم مقابل را نابود سازد.

دوئل: در این حالت بازیکنی که موفق به کشتن حریف شود برنده بازی خواهد بود.

اسکریمیش: در این حالت چند نفره تیم ها هر یک دارای چهار بازیکن هستند که می توانند با کشتن دشمن امتیاز کسب کنند. تیمی که به امتیاز مورد نیاز رسید باید برای بردن مسابقه بازیکنان تیم مقابل را نابود سازد.

الیمینیشن: تیم های چهار نفره در این حالت بازی برای نابود کردن تمام بازیکنان تیم مقابل رقابت می کنند. اگر در آخر بازی از تیمی جنگجویی باقی بماند به طور خودکار بازی را خواهد برد.

حداقل سیستم مورد نیاز بازی For Honor

برای اجرای بازی For Honor حداقل سیستم مورد نیاز شامل: رم، سی پی یو، کارت گرافیک مشخص شده است. در صورتی که سیستم شما از مشخصات زیر ضعیف تر است، نصب و راه اندازی این وب سایت توصیه نمی شود.

سیستم عامل
Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 64-bit versions only
پردازنده گرافیکی
NVIDIA GeForce GTX660/GTX750ti/GTX950/GTX1050 with 2 GB VRAM or more | AMD Radeon HD6970/HD7870/R9 270/R9 370/RX460 with 2 GB VRAM or more – See supported List
پردازنده محاسباتی
Intel Core i3-550 | AMD Phenom II X4 955 or equivalent
رم (RAM)
4 گیگابایت
فضا (Hard Drive)
40 گیگابایت

سیستم پیشنهادی مورد نیازبازی For Honor

سیستم پیشنهای بازی For Honor که از سوی سازندگان بازی تعیین شده در زیر قابل مشاهده است. در صورتی که مشخصات سخت افزاری سیستم شما با موارد زیر یکسان و یا بالاتر است می توانید بازی را در کیفیت بسیار بالایی و بدون مشکل تجربه کنید.

سیستم عامل
Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 64-bit versions only
پردازنده گرافیکی
NVIDIA GeForce GTX 670 | AMD Radeon R9 285 or equivalent
پردازنده محاسباتی
Intel Core i5-2500K | AMD FX-6350 or equivalent
رم
8 گیگابایت
فضا
40گیگابایت

امتیازات بازی For Honor

در این بخش امتیازات بازی که توسط منابع شناخته شده و معتبر از جمله: آی جی ان، پی سی گیمر و یا گیم اسپات به آن داده شده است را مشاهده می کنید و در نهایت میانگین کلی امتیازات کسب شده قابل مشاهده است.

PCGamer امتیاز 7.4 از 10
Gamespot امتیاز 8 از 10
IGN امتیاز 8 از 10
Metacritic امتیاز 7.6 از 10
میانگین امتیاز
7.7

آخرین بازی ها


دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *

preloader